Řešíte obtížnou životní situaci?

Máte problém s dětmi, partnerem/partnerkou, úřady a nechcete jej řešit v neznámém prostředí? Domluvte si odbornou konzultaci v Nové Trojce. Kontaktujte Jolanu – email: jolana.kurzweilova@novatrojka.cz, tel.: 603 416 724.

Díky podpoře MČ Praha 3, MPSV, MHMP a vstřícnosti a velkorysosti našich poradců můžeme nabízet odborné poradenské služby až na vyjímky za zcela symbolickou cenu v některých případech i zdarma.

Aktuální termíny poraden:

Svůj zájem o individuální poradnu vždy předem potvrďte u Jolany Kurzweilové na email jolana.kurzweilova@novatrojka.cz nebo zavolejte na tel.: 603 416 724. Pokud Vám nevyhovuje vypsaný termín pokusíme se setkání zprostředkovat v jiném termínu. Využít můžete i diskuzní a svépomocné skupiny pro klienty, řešící náročné životní situace. 

Online poradenství

Ocitli jste se v nepříjemné situaci a potřebujete poradit, ale nemáte čas nebo chuť na osobní setkání? V případě vhodnosti tématu Vám zprostředkujeme online kontakt s našimi poradci. Dotazy do internetových poraden posílejte s předmětem „poradna“ na email jolana.kurzweilova@novatrojka.cz.