Jak objednat dárkový poukaz do rodinného centra?

Chcete někomu udělat radost nebo ho pozvat na společný zážitek? Kupte mu dárkový poukaz do rodinného centra Nová Trojka, kde si vybere ze spousty aktivit pro děti i dospělé!

Vybrat si můžete ze 4 variant:

  1. Dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč – lze využít na tradiční akce, jednorázové vstupy do kurzů nebo třeba jako příspěvek na tvoření pro dospělé.
  2. Nebo dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč – ten se může stát příspěvkem na kurz, pyžámkový večírek nebo třeba na permanentku na Bootcamp či Light run.
  3. Zvolíte-li dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč – přispějete na velkou část kurzu.
  4. Máte-li přesnou představu, který kurz či akci z naší nabídky chcete věnovat? Vystavíme Vám poukaz na konkrétní částku.

Nabídku dárkových poukazů najdete v našem rezervačním systému webooker:

  • Máte u nás již účet? Stačí se přihlásit a vybrat si jeden z poukazů, systém Vám následně zašle fakturu. Po úhradě faktury Vám vygenerujeme unikátní kód poukazu a můžete se u nás pro něj zastavit. Vybrat si můžete zde.
  • Nemáte účet? Kontaktujte Helenu, která pro Vás vše zařídí – tel.: 774 644 974, email: helena.kovarova@novatrojka.cz.

Dárkový poukaz do našeho rodinného centra je možné využít pouze jednorázově, pokud si tedy nejste jistí, co z naší nabídky bude pro obdarovaného nejzajímavější, kupte raději více poukazů v nižší hodnotě. Platnost je 1 rok od nákupu. Poukaz se stává platným až po udělení unikátního kódu.

Jak uplatnit dárkový poukaz v rodinném centru?

Dostali jste dárkový poukaz? Skvělá zpráva! Vyberte si z nabídky kurzů či akcí v našem rezervačním systému a kontaktujte Helenu – tel.: 774 644 974, email: helena.kovarova@novatrojka.cz, která Vám místo v kurzu či na akci rezervuje. Následně Vám bude ze systému zaslána faktura s nulovou částkou nebo případným doplatkem a Vy můžete přijít.

Poukaz je možné uplatnit pouze jednorázově a jeho platnost je jeden rok od zakoupení. Tak neváhejte.