Jsme partnerem evropského projektu

Nová Trojka je jedním z partnerů projektu Komunitní centrum Žižkov II financovaného z evropských fondů (Operační program Praha-pól růstu ČR).

V Komunitním centru Žižkov (Koněvova 65, Praha 3) vedou naše lektorky – Markéta Schwarzbecková, Ivana Meissnerová, Helena Kovářová a Lenka Holešová – Předškolní klub pro děti od 2,5 do 6 let plný výtvarných, pohybových i hudebních aktivit.

Otevírací doba Předškolního klubu:
Úterý – 9:00 – 12:00
Čtvrtek 9:00 – 12:00, 12:00 – 16:00

Projekt Komunitní centrum Žižkov II je zaměřen na podporu komunitního života a přirozeného začlenění místních obyvatel, prevenci a boj proti chudobě. Soustředí pomoc zejména na rodiny v tíživé životní situaci – například rodiče s fyzickým či psychickým handicapem, samoživitele, maminky, které pečují o děti a zároveň se vrací na trh práce, etnické menšiny, rodiny ohrožené ztrátou bydlení, dlouhodobě nezaměstnané, pěstouny apod.

Předškolní klub probíhá formou „miniškoličky“. V rámci odpoledního/dopoledního programu děti společně svačí (obědvají) jídlo, které jim předem připraví rodiče.

KC Žižkov najdete na adrese Koněvova 65 (v těsné blízkosti zastávky Černínova směrem do centra) v 2.patře domu ve dvoře. Informace, přihlašování a omlouvání dětí: Ivana Kirby, tel.: 603 700 037; email: ivana.kirby@novatrojka.cz.