Čarodějnice v Zahradě budou i letos benefiční!

Pamatujete, v loňském roce se nám díky vám 😁 podařilo vybrat peníze na speciální autosedačku pro Damiána, klienta Integračního centra Zahrada, ve kterém se Čarodějnice konají?

I letos pro vás napečeme spoustu domácích dobrot a výtěžek z prodeje a sbírky u pokladen předáme jednomu z klientů IC Zahrada. Kdo to bude?

SEZNAMTE SE S ADAMEM.

Adam je 13-ti letý kluk, který má čtyři starší bratry. Bratři už vyrazili na svou vlastní cestu životem a Adam zůstal s maminkou doma sám. Možná ho občas potkáváte na speciálním kočárku u Jiřáku.Adam miluje procházky v přírodě, hudbu, jídlo, vodu…. Do přírody rád vyráží se školou.Bohužel letos se rodina dostala do svízelné situace a musí změnit bydlení. Adamova máma může pracovat jen velmi omezeně, a tak je měsíční rozpočet rodiny napjatý. Stěhování a náklady s ním spojené spotřebovaly veškeré rezervy rodiny, a tak na letošní Adamův školní výlet už nezbylo.

Pošleme společně Adama na týdenní školní pobyt?

Věříme, že prostřednictvím kasiček a prodeje domácího občerstvení vybereme 7.000,-Kč, které uhradí bezbariérové ubytování, plnou penzi, dopravu i osobního asistenta, bez kterého Adam jet nemůže).

Děkujeme že 28. 4. od 16 hodin přijdete do IC Zahrada (U Zásobní zahrady 2445, Praha 3), pobavíte se, pochutnáte si na domácích dobrotách a uděláte Adamovi a jeho mamince radost.

Categories: Uncategorized

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *