Náhrady neproběhlých lekcí kurzů

Vážení účastníci kurzů Nové Trojky.

Z důvodu koronavirové krize a souvisejících vládních opatření od 11. 3. do 19. 4. 2020 neprobíhaly v Nové Trojce žádné kurzy ani klasicky, ani online formou.

Druhé pololetí, které mělo končit 19.6. jsme prodloužili až do 30.6. Několik neodučených lekcí jsme tedy u každého kurzu přesunuli na jeho konec.

Od 20. 4. do 10. 5. probíhaly ty kurzy, u nichž to bylo možné, online formou (s výjimkou kurzů keramických to byly téměř všechny naše kurzy).

Za období 11.3. – 19. 4. nyní zbývá u každého kurzu několik lekcí, které jste nemohli využít. Počet těchto lekcí je různý (v případě keramických kurzů pro děti jde o období do 10.5.).

Přehledně a detailně najdete vaše kurzy, jejich jednotlivé lekce (včetně data konání  každé z nich) i omluvy a náhrady v rezervačním a náhradovém systému webooker (horní lišta, odkaz „další“ – „moje kurzy“).

Nabízíme vám nyní tři varianty kompenzace vašich nevyužitých lekcí za období, kdy v Nové Trojce neprobíhaly kurzy žádnou formou:

1. Neproběhlé lekce si vyberete v náhradních lekcích napříč všemi kurzy, včetně kurzů online. Tato možnost bude trvat i přes prázdniny, kdy poběží program Sportovní léto pro dospělé a některé jeho aktivity budou probíhat také online). Volbou této varianty podpoříte Novou Trojku.

2. Neproběhlé a nenahrazené lekce vám převedeme do dalšího pololetí. To znamená, že při zakoupení jakéhokoliv kurzu od září 2020 vám z jeho ceny odečteme cenu za lekce, které jste nemohli využít v době uzavření Nové Trojky.

3. Za neproběhlé a nenahrazené lekce vám vrátíme peníze na účet.

Prosíme, odpovídejte zde v dotazníku

Prosíme vás, abyste nám dali vědět nejpozději do 15. 6., kterou variantu si vyberete, abychom měli čas na zpracování a administraci.

Vzhledem k náročnosti této administrace budeme řešit jen ty požadavky na převádění lekcí do dalšího pololetí a vracení peněz, které budou uplatněny v této lhůtě. Pokud nám do této doby nedáte vědět, budeme předpokládat, že jste zvolili variantu čerpání náhrad.

V případě jakýchkoliv dotazů, prosím, pište na e-mail jolana.kurzweilova@novatrojka.cz (kurzy pro děti a dospělé) nebo na e-mail helena.kovarova@novatrojka.cz (programy pro rodiče s dětmi).

Velice děkujeme vám všem, kteří jste nás již informovali o tom, že nebudete chtít za neproběhlé lekce kompenzaci, moc si vaší podpory vážíme.

Děkujeme také vám všem, kteří jste nás již podpořili tím, že lekce, které nemohly proběhnout, jste si nahrazovali a nahrazujete v jiných kurzech.

Vaše podpora je pro nás velmi důležitá, znamená, že tu, jak doufáme, budeme moci pro vás být i v budoucnu a za stejně příznivé ceny.

Tým Nové Trojky.

Categories: Novinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *