Online nebo offline???

U velké části našich kurzů si od pondělí budete moci vybrat! Poběží totiž zároveň v prostorách Nové Trojky i online u vás doma. Jedná se zejména o kurzy pohybové a některé kurzy hudební.

Pokud se rozhodnete, že za námi dorazíte do Nové Trojky, nezapomeňte si prosím vzít roušku a řiďte se pokyny vyvěšenými na dveřích. POZOR – Jestli zvolíte online variantu, omluvte prosím svou lekci v rezervačním systému a zvolte si jako náhradu stejný kurz s variantou online nebo v rozvrhu vyberte místo „Kurz online“ (viz. obrázky), a to nejpozději hodinu před začátkem (budeme rádi, pokud tak uděláte co možná nejdříve).

Náhradní hodiny si i nadále můžete vybírat napříč kurzy – online varianta je neomezená počtem osob, offline verze je samozřejmě omezená a záleží na počtu volných míst.

Online variantu kurzů najdete v náhradovém systému nejpozději koncem týdne (usilovně na tom pracujeme), pokud tedy preferujete tuto formu, podívejte se v neděli 10. 5. do systému a změňte svou účast.

Jsme moc rádi, že na online kurzy máme od mnohých z vás tak skvělé reakce a přejete si v nich pokračovat. Věříme, že v tuto chvíli už si vybere každý.

Těšíme se na vás.

Categories: Novinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *