Kurzy běží od 19. 4. 2020 online formou

Vážení a milí účastníci a rodiče účastníků kurzů Nové Trojky!

Velmi vás zdravíme v této stále ještě nejisté době. Prosíme, věnujte pozornost následujícím informacím.

Od neděle 19. 4. otevíráme velkou část kurzů online formou.

 • Jde o téměř všechny kurzy, bohužel kromě keramických. Hudební individuální lekce  běží online již delší dobu, věříme, že ke spokojenosti účastníků. 
 • Většina kurzů bude probíhat v časech, na které jste byli zvyklí, některé programy pro rodiče s dětmi a Výrazový tanec jsme z kapacitních důvodů sloučili. Doplňující informace pro slučované kurzy a pro kurzy keramické vám zašleme zvlášť.
 • Lekcí online se může účastnit libovolný počet kurzistů najednou. Přehlednou tabulku online kurzů a časů, kdy probíhají, najdete na našich webových stránkách https://www.nova-trojka.cz/.

Jak se přihlásit na online lekci?

 • Automaticky je přihlášen každý, kdo má zakoupen kurz, probíhající online. Těmto kurzistům přijde automaticky do mailu den předem upozornění, že se bude online lekce konat. 
 • Kdo chce využít v dané online lekci náhradu, musí se do lekce přihlásit nejpozději hodinu před začátkem kurzu.
 • Online lekce běží (pomocí platformy Zoom) přes náš rezervační a náhradový systému webooker zde: https://nova-trojka.webooker.eu/. Každý kurz, který běží online, je v systému označen (horní lišta: další – moje kurzy – u každého online kurzu uvidíte vlevo zelenou ikonku zeměkouličky).
 • Přibližně hodinu před lekcí vám také přijde automatické upozornění na lekci s odkazem, přes který se do lekce přihlásíte.
 • Při prvním přihlášení se vám stáhne Zoom automaticky do vašeho zařízení.
 • V případě potíží s připojením můžete zkusit změnit prohlížeč Firefox na Chrome, případně opačně.

Jaké jsme udělali změny a jak fungují náhrady:

 1. Prodloužili jsme semestr až do 30. 6. a několik prvních lekcí, které jsme zmeškali na začátku koronavirové krize, jsme převedli na konec semestru.
 2. Zbývající lekce, které do 18. 4. (tedy do začátku online lekcí) neproběhly, automaticky omluvíme a vzniknou vám za ně náhrady. 
 3. Náhrady jsou nyní prostupné všemi kurzy napříč. Máte tak možnost si nahradit omluvené lekce v kterémkoliv kurzu v rámci online výuky.
 4. Prosíme, od zahájení online výuky 19. 4. si již jednotlivé lekce v systému standardně omlouvejte sami. Keramické lekce budeme omlouvat až do doby otevření centra.
 5. Počet osob, účastnících se online lekcí, není omezen (např. cvičit  může celá rodina). 
 6. Přehled proběhlých a omluvených lekcí u každého vašeho kurzu najdete opět v rezervačním a náhradovém systému: horní lišta: další – moje kurzy – rozklikněte daný kurz a uvidíte všechny lekce, šedivě vyznačeny jsou ty, které proběhly, černé ty, které ještě zbývají.

O termínu otevření vás budeme informovat, jakmile budeme mít relevantní informace. 

Příspěvky na fb a videa na našem youtube kanálu stále běží a jsou vám i vašim rodinám k dispozici!

V případě nejasností se obracejte na koordinátorky kurzů: programy pro rodiče s dětmi Helena Kovářová, tel: 774 644 974, ostatní kurzy Jolana Kurzweilová, tel.: 603 416 724.

Moc děkujeme, že jste s námi, a doufáme, že nám  zachováte přízeň. Zvládneme to opravdu jen spolu.

Tabulka kurzů ke stažení.

Categories: Novinky, Uncategorized

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *