Projekt Dobrá víla

Oceňování dobrovolníků, lektorů a dárců Nové Trojky

Dobrými vílami Nové Trojky za rok 2017/2018 se stali:

 b06ba089-7a5b-4f55-addb-e2356a96c227

Ivana Krůželová – Ta, která se nezdá

Tato dobrá víla se na první pohled zdá trochu nenápadná, o to víc však umí překvapit. Spolupodílí se na vedení jednoho ze stěžejních programů Nové Troky, zprvu se sice ostýchala a nevěřila si, nyní ale přichází v Batolátkách s báječnými nápady. Žila a pracovala v mnoha zemích a umí přinejmenším šest jazyků, například makedonsky. Při bližším seznámení překvapí svou milou povahou a velkými přehledem. Je závislá na kávě a nejvíc ze všeho miluje svého syna a manžela.

Indiánské jméno Ta, která se nezdá,  udělujeme dobré víle Ivance Krůželové. 

 8eaf2e00-4f6f-40fc-a0a0-7d2d8e756bc6

Petra Staňková  - Zimní hvězda

Žena dvou tváří – někdy tmavá, někdy blond. Šikovná a zručná, báječně peče, na její dvojctihodné koláčky vzpomínáme dosud. V Nové Trojce není příliš vidět, ale o to více pro ni dělá. Ve svém penzionu Hají hostí výherce každoroční novoroční tomboly, už třetí rok pro nás organizuje výrobu zboží do vánočního prodeje, jako pravá praktická žena pomáhala i při generálním úklidu Nové Trojky.

Indiánské jméno Zimní hvězda udělujeme dobré víle Petře Staňkové.

 b0870161-416b-4141-94f1-5e1546cd30b6

Hanička Procházková – Jestřábí oko

Jestli jste si někdy představovali dobrou vílu, tak určitě takhle. Je krásná a mladá a moc hodná. Je s námi odjakživa. Pomáhá nám už dlouho a vytrvale. Je praktická, a co je pro nás skoro nejvíc: je opravdu spolehlivá. Má výborný přehled o všem široko daleko: to, co unikne i největšímu stopaři, neunikne jí. Je dochvilná, umí skvěle plavat a je tak úžasná, že se nikdy neuráží. Pro Novou Trojku pracovala vlastně odjakživa, vždycky podle svých možností. A protože její možnosti jsou stále větší, pomáhá nám stále víc, teď už nejen na burze, ale třeba i na příměstských táborech s dětmi a na spoustě tradičních akcí. Máme ji moc rádi.

Indiánské jméno Jestřábí oko náleží naší milé dobré víle Haničce Procházkové.

 9eed3e92-d64c-4990-be67-b6704ded5ca9

Ivanka Meissnerová – Šťastná volba

Vypadá to, že na čestný titul Dobrá víla Nové Trojky se musí čekat hodně dlouho. Ale někdy se stane, že takovou vílu poznáme hned. Je to totiž někdo, kdo k nám patří, jako by tu byl odjakživa. Kdo je milý a přívětivý, spolehlivý a prostě náš. Navíc je to osoba pracovitá a svou práci dělá úplně skvěle, je ochotná a pohodová, milá a usměvavá. Dělá toho víc, než musí, a nejlepší na tom je, že to dělá ráda. Zřejmě nás s ní čekají ještě mnohá překvapení – co všechno dovede a umí, asi ještě nevíme, zato ale víme, že ji máme moc rádi.

Její indiánské jméno nemůže být jiné než Šťastná volba – naše Ivanka Meissnerová.

 c611027b-cf77-4c57-b302-56d48f7196fe

Petr Schwarzbeck – Malý velký muž

Naše další dobrá víla je velmi zajímavá osobnost. Zdá se být (a bezpochyby také je) akurátní a přesný, výkonný a velmi sebevědomý. Kdo jiný by taky měl ženu o tři centimetry vyšší, než je sám.  Milovník černé barvy, steaků, výtvarník a sportovec, tak trochu šílenec, který je schopen v zimě skákat do Vltavy a tajně uběhnout maraton. A co je nejvíc: vymyslel a vede báječný kurz Malý architekt, pomalu,  ale jistě dotváří vzhled Nové Trojky, ve své praktičnosti a velkorysosti je schopen nás i zasponzorovat. Děkujeme mu za to, že tu s námi je -  indiánským jménem Malý velký muž, pan Petr Schwarzbeck.

 1829d24f-013e-4fa9-8942-3f1046eea3c2

Anička Kurzweilová – Líbezný úsměv

Jestli jsme si někdy mysleli, že nebudeme mít kde brát nástupkyně, možná jsme se mýlili. Uvidíme. Jedna z našich dnešních vil by mohla být takovou nadějí do budoucna. I ona už k nám chodí dlouho, dokonce od úplných začátků Nové Trojky. Trochu klame tělem – vypadá něžně a líbezně, krásně se culí, ale je to velmi praktická žena, která ví, co chce a co chce, toho také většinou dosáhne. Pomáhá nám už dlouho, ochotně i účinně. Hlídala děti, pomáhala s tradičními akcemi, doučovala, lektorovala příměstské tábory a mnoho z toho dělá dosud, zejména tehdy, když akutně potřebujeme vytrhnout trn z paty.

Indiánské jméno Líbezný úsměv patří dobré víle Aničce Kurzweilové.

 b0b15887-ff26-4e4a-be3d-bea47373690d

Milan Bělanský – Tichá voda

Další titul dobrá víla patří muži, který je uměřený, vždycky upravený jako ze škatulky, který zdánlivě působí trochu nesměle. Avšak při bližším pohledu je vidět, že jeho potenciál je veliký. V tom, co dělá, je sebejistý a dělá to pro nás moc dobře. A když potřebujeme pomoci, ochotně se zapojí i do činnosti (zatím) úplně jiné, než je jeho hlavní profese. Je to náš lektor klavíru a příměstských táborů pro malé i velké děti Milan Bělanský.

Po indiánsku ho jmenujeme Tichá voda, ale dobře víme, že ta i břehy mele.

 0a60061d-5607-460a-80cd-1b868a75f9e0

Adam Sirotek – Havraní vlas

Tento usměvavý, vždy dobře naladěný a pozitivní mladý muž je nám již dlouho prospěšný. Je spolehlivý, ochotný pomoci, a hlavně je velmi milý. Jeho klienti ho mají moc rádi a i my jsme moc rádi, že u nás už několik let učí hru na kytaru – a doufáme, že ještě chvíli učit bude. Je to taková naše skrytá, ale velmi oblíbená dobrá víla – vlastně dobrý víl (nebo vílák?).

Indiánské jméno Havraní vlas patří lektorovi kytary Adamovi Sirotkovi.

 aa5f8bf9-e65c-4714-a5db-074bb1558bda

Vladimír Beran – Vysoko sedí, daleko vidí

Dobré víly nemusí být nutně přímo z Nové Trojky. Ale přesto jim tento čestný titul patří. Dobrá víla, která přichází na řadu nyní, je vstřícný, realistický až mírně skeptický muž. Vnímáme ho jako klidného, uvážlivého, nekonfliktního a mírumilovného, leč cílevědomého a profesně velmi zdatného člověka. Miluje svého syna a není možné si nevšimnout, že své ženě je opravdovou oporou, což je u nás v Trojce vlastnost jedna z nejvýše ceněných. A také je prima, že dovede svou pracovní zátěž na malou chvilku odložit a vyčistit si hlavu třeba v keramické dílně, kam chodí se svou rodinou. Jako specialista na sociální problematiku ale prospívá nejen nám, vnímáme ho i z širšího pohledu jako muže na svém místě, a za to a právě proto mu udělujeme indiánské jméno Vysoko sedí, daleko vidí. Pan Vladimír Beran.

Dobrými vílami Nové Trojky za rok 2016/2017 se stali:

 img 7663

bina Ondrážková

Naše další star je milá a emocionální, trochu ztřeštěná, báječně upovídaná, všestranná a  kreativní (ani výtvarka, ani zpěv pro ni nejsou problém) a všestranná. Miluje svou dceru a má ráda i neziskovky - v Liberci spolupořádala neziskový veletrh. U nás nejprve začala chodit na program a po krátkém váhání se z ní stala naše a spolehlivá dobrovolnice „kmenového“ typu, bez nichž se Trojka stále neobejde, a jejichž práce si nesmírně vážíme. Přivítejme stálici Mrňousků, Gábinu Ondrážkovou.

 

 img 7662

Věrka Bubeníková

Naše další hvězda je vtipná, realistická a praktická žena, která život bere s nadhledem a přijde-li jaká těžkost, umí si poradit. Je s Novou Trojkou v kontaktu a ve spolupráci již mnoho let. Jejím snem je jednou pracovat na drsné a opravdové chirurgii. Má vlastnosti v Nové Trojce velmi žádané a ceněné -  je spolehlivá a praktická. Pomáhá jako dobrovolnice na burzách a pracuje zde také jako dobrovolná amatérská psycholožka a profesionální zdravotnice - pedikérka. Je tady! Věrka Bubeníková!

 

 img 7669

Odbor sociálních věcí Prahy 3

Nová Trojka nejsou jen kroužky a programy, ale jsme skutečné komunitní centrum s širokou škálou aktivit sociálních. Věnujeme se dětem i celým  rodinám sociálně i jinak znevýhodněným, samoživitelkám, pěstounům, seniorům. Z původních myšlenek a našich snah o sociálně prospěšnou práci ve prospěch místních lidí se v průběhu let stal projekt, při jehož realizaci úzce spolupracujeme s jednou velmi důležitou institucí, a tou je Odbor sociálních věcí Prahy 3. Práce ve prospěch občanů Prahy 3 je v současné době na tak dobré úrovni nejen naší zásluhou, ale hlavně zásluhou spolupráce s lidmi z tohoto odboru.

Domníváme se, že tato spolupráce je tak pozitivní a oboustranně přínosná, že rádi vyhlašujeme hvězdou trojkového plátna a Dobrou vílou Nové Trojky Odbor sociálních věcí Prahy 3, v čele s panem Vladimírem Beranem.

A protože sociální oblast má v gesci přítomný zástupce starostky pan David Gregor, poprosíme jej, aby ocenění převzal.

 

 img 7664

Martina Kusáková

Dobrou vílu, pravou hvězdu, poznáme, i když s námi není mnoho let, ale o něco méně. Poznáme ji podle toho, že je v ní něco navíc, něco, co přidává ke svému působení u nás a co dělá Novou Trojku takovou, jaká je. Přesně tak, jako to umí jedna usměvavá, vždy dobře naladěná, pozitivní žena, milovnice přírody i umění, gejzír nápadů, vlídná k dětem, oblíbená dospělými. Umí spoustu věcí, nejen vést báječnou výtvarku, ale i zajímavé a smysluplné besedy a to, co dělá, dělá s entuziasmem a nasazením o mnoho větším, než je její úvazek. Vítáme  mezi námi Dobrou vílu Martinu Kusákovou.

 

 img 7666

Ludmila Hájková

Širší trojkové veřejnosti možná ne tolik známá, ale pro Trojku velmi důležitá je naše další hvězda. Je to distingovaná dáma, která nejenže poskytuje zázemí jednomu našemu slavnému a vzornému dobrovolníkovi, ale také sama nezištně a vzorně Nové Trojce pomáhá svými širokými znalostmi a zkušenostmi. Radí našim klientům a zejména klientkám v oblasti dávek a daní, při řešení obtížných situací v období mateřské i po ní. Dobrá víla Nové Trojky už dlouho je a doufáme, že ještě dlouho bude, paní Ludmila Hájková.

 

 img 7665

Dan Grosman

Naše další hvězdná víla je muž mírně excentrický, zato upřímný, bezprostřední a společenský, milující přírodu, bootcampista a vůbec sportovec, a také zručný a šikovný výrobce obuvi. Nemá rád webooker, ale zato má rád Novou Trojku a nás, které jsme s ní spjati (a spjaty) a tak jí pomáhá jako dobrovolník z řad povinníků: pro Novou Trojku byl žebrákem i čertem, řidičem i stěhovákem. Jeho nemalým přínosem pro nás je i to, že má tři milé děti, z nichž dvě byly či jsou ozdobou našich kurzů jako lektoři, třetí jako účastnice kurzů (na tohoto benjamínka lektorství nejspíš teprve ještě čeká). Zde je, mušketýr i kovboj, Dan Grosman

 img 7670

Lenka Flašková

Naše další hvězda, Trojkou výborně obeznámená dlouholetá dobrovolnice je velmi laskavá, obětavá žena. Je to výborná organizátorka, možná jedna z nejlepších, které známe. Je to zvědavá sportovkyně a návštěvnice kurzů Nové Trojky. Zásadním způsobem pomáhá na burze, peče úžasné, vlastně ty nejlepší koláče na světě, když je potřeba, není problém se na ni obrátit s prosbou o pomoc. Možná někdy může vypadat jako přísná paní, ale my jsme ji prokoukli, je to jemná, něžná a moc hodná žena! Přivítejme naši kamarádku Lenku Flaškovou!

 

 img 7667

Jiří Kapitán Flaška

Hvězdný VIP Nové Trojky má srdce na dlani, pomáhá Trojce s technickými záležitostmi – umí s počítačem, umí komplet instalovat promítací aparaturu v tělocvičně, jako vynikající sportovec akusticky podporuje bootcampový tým v jeho výkonech, je milý a moc rádi ho potkáváme v kanceláři i mimo ni. Je to jeden z nejhodnějších lidí, které známe, úžasně praktický, vytrvalý a empatický. Mluvíme o muži s velkým M a tím je náš Dobrá víla Jiří Flaška!

 img 7668

Vendulka Nováková

Dobrá víla Nové Trojky nemůže být jen tak někdo. Tu nejdobřejší jsme si nechali na konec. Je to někdo, kdo je s námi hodně dlouho. Je to osoba s Novou Trojkou spjatá tak, jako málokdo. Dělala pro ni spoustu důležitých prací, od fyzických přes praktické až po koncepční, a dělá je dosud. Její pohled na trojkové dění je pro nás moc důležitý. Možná, že bychom se bez něj už ani neobešli. Tato osoba možná vypadá trochu rozporuplně. Je krásná a štíhlá a zároveň milovnice dobrého jídla. Je to sportovkyně tělem i duší, ale zároveň  umí posedět u dobrého vína a spokojeně relaxovat. Je poctivá, zodpovědná a svědomitá, ale také dovede krásně neřešit a nechat věcem volný průběh. Je přesná, analytická a chytrá, umí vzbuzovat respekt, ale ve skutečnosti je emocionální, citlivá a empatická. Je taková, jakou ji máme rádi, jsme rádi, že je s námi a doufáme, že bude pořád. Naše bývalá finanční ředitelka, současná radní a předsedkyně našeho spolku Vendulka Nováková.  

 

 

Dobrými vílami Nové Trojky za rok 2015/2016 se stali: 

img 4153 

Lea Tesařová

Představit si tuhle naši dobrou vílu jako puberťačku chce trochu fantazie, protože jde o vílu veskrze seriózní, ale nebojte se, také má skryté puberťácké stránky, a puberťáky zná i z práce. Pro Novou Trojku dělá velmi užitečnou a vynikající věc – vede poradnu pro každého, kdo má problémy se sociálně právní ochranou dětí a jmenuje se Lea Tesařová.


img 1913 

Radek Hrach

Další dobrá víla je někdo, kdo do Trojky chodí už dlouho a stále ji neopustil, za což jsme mu vděční. A nejen to, pomáhá jí s velmi důležitou činností, bez které by Trojka prakticky nemohla oficiálně existovat. Miluje sport a zejména běh, a jestli si myslíte, že s puberťáky nemá žádnou zkušenost, tak se mýlíte. Má totiž krásnou a nadanou dceru v patřičném věku, a jestli ta mu jednou navzdory své líbezné povaze pořádně puberťácky nezatopí, to bychom se moc divili. Další dobrou vílou je Radek Hrach, náš dobrovolník a bezpečnostní technik.

 img 1914

Patricie Weinrichová

Další dobrá víla je ozdobou dnešního večera. Puberťačkou už sice není, ale jsme velmi zvědaví, zda se ukáže ve své divoké a barevné puberťácké podobě, o které dovede poutavě vyprávět. Teď je to totiž milá, mírná, minimalistická a líbezná pravá víla, o které můžeme směle říci, že má Trojku opravdu ráda a ji Trojka přímo miluje! Ona sama miluje svého přítele, pejska, čokoládu a gumové medvídky, ráda cestuje a v Nové Trojce učí děti i dospělé keramiku. Přivítejte naši dobrou vílu Patricii Weinrichovou!

 img 1919

Jaromír Skalický

Dobrá víla, která je na řadě teď, je víla trochu skrytá. Nemnoho z nás ji zná, ale ti, kteří ano, o ní mluví jen v superlativech. Je to osoba hodná a přívětivá, pro Trojku pravidelně pomáhá pořádat jednu z nejoblíbenějších akcí a zároveň trénuje trpělivost trojkových kolegyň tím, že ačkoliv nikdy nezvedne telefon, vždycky nakonec zafunguje bezchybně. Jakkoliv tato víla už pubertě odrostla, pevně věříme, že si ji právě teď patřičně užívá prostřednictvím svých dvou dcer a v budoucnu i syna. Další dobrá víla Nové Trojky je mistr republiky v běhu na 800 m, vystudovaný právník, náš pan hostinský Jaromír Skalický.

 img 1922

Ivana Dolejší

Naše dobré víly jsou víly nestárnoucí a mnohé provázejí svou milou Novou Trojku už hodně dlouhou dobu. Taková je i líbezná, křehká, ale přitom praktická žena, která Trojku neopustila a stále se k ní a do ní vrací a je jí prospěšná, jak jen může. Je to dlouholetá dobrovolnice, která sice sama vypadá na to, že právě pubertu skončila, ale už má děti k této etapě se kvapem blížící. Je kreativní a zručná, pracovitá a ochotná, a jako téměř všichni z Nové Trojky propadla běhu na dlouhé tratě. Je to naše bývalá recepční a současná prima kamarádka Ivanka Dolejší.

 img 1915

Nataša Diatková

Víla následující je pro Novou Trojku pravým zjevením. Je profesně zdatná, vždy ochotná poradit a pomoci nad rámec svých pracovních povinností. Když s ní mluvíme, je to radost - vždy ji vidíme s úsměvem a dobrou náladou. Pomáhá nám řešit grantové problémy a tak perfektně připravenou, případné dotazy a problémy s grácií řešící vílu jsme snad ještě nepotkali. Pubertě sice odrostla, ale on jí to její syn brzy spočítá! Přivítejte naši milou dobrou vílu Natašu Diatkovou!

 img 1917

Kateřina Sikorová

Tuto dobrou vílu by si pro její vizáž s ohrnutým nosíkem leckdo s puberťačkou splést mohl. Nemylte se ale, je to maminka dvou malých holčiček a ty ji ještě pubertou dlouho trápit nebudou. Pravá a nefalšovaná dobrovolnice Nové Trojky přirozeně vplula do dobrovolnické partičky. Pomáhá na burze i s programy a leckdo by si ji díky její líbeznosti a mrštnosti mohl splést s beskydskou laní. Srší dobrými nápady a energií, sportuje, je šikovná, umí šít i vyrábět nábytek a nebojí se ani bodavého hmyzu. Tady ji máte, dobrou vílu Nové Trojky Kateřinu Sikorovou!

 img 1916

Jana Češková

Dobrá víla, která přichází nyní, Trojku a její tým zná už hodně dlouho. Chodila a chodí sem se svými dětmi a teď Trojce velmi účinně pomáhá, kdykoliv ji potřebujeme. Má ráda sport a četbu a ve svém oboru, který využíváme i u nás v Trojce, je velmi zběhlá. Nenechte se splést jejím plavovlasým vzhledem, není to žádná křehká a bezbranná víla, s puberťáky má mnohé osobní zkušenosti, a kdybyste potřebovali vědět, jak na ty své, jděte rovnou za ní. Má dva synky a my jsme zvědaví, jestli jí to dají v pubertě, která je ještě daleko, také tak sežrat, jako ti naši nám. Vítáme mezi našimi dobrými vílami poradkyni a lektorku Nové Trojky Janu Češkovou!

 img 4154

Martina Krumlová

Nové Trojce se dobré víly slétají jako včely na med. Ta následující si myslela, že děti nejsou nic zajímavého a svou budoucnost viděla v tvrdé práci a profesní kariéře. Leč víla míní a osud a děti vybírající si své rodiče mění. Tato víla však i s dětmi na krku zůstala krásná, pečlivá, spolehlivá a neopustila ji ani cílevědomost a pevná vůle (Dát si koláč? Jo, ale jen jeden! A fakt to dodrží!). Pomáhá dlouhé roky v Nové Trojce pravidelně na burzách, s elegancí jí vlastní nechá svýma rukama projít dobrých 5000 kusů oblečení a ani na okamžik nepřestává být na návštěvníky milá a příjemná. Zatleskejme cestovatelce, sportovkyni, právničce a naší dobrovolnici a dobré víle Martině Krumlové! 

 img 1918

Jolana Kurzweilová

Je to už hezká řádka let, kdy v Trojce vykvet tento květ. Toť lvice živočišná i umělkyně vzdušná. Spojení lyriky i epiky, milovnice piva a cyklistiky. Jolča je naše stálice, duše i tělo Nové Trojky. Její doménou jsou keramické a výtvarné kurzy, koordinuje lektory, radí s výchovou a vzděláváním dětí, s neutuchající energií vede letní příměstské tábory.

 

 

 

Dobrými vílami Nové Trojky za rok 2014/2015 se stali:

 

img 4156 

Eva Břešťovská

Kočka, která se vyskytuje v Trojce už se svým třetím kotětem, působila v Batolátkách a šířením dobrého jména Nové Trojky k nám přivádí další zajímavé a užitečné šelmičky. Je akční výletnice, umí báječnou griotku, výborně vaří i zpívá. První letošní kočkou a dobrou vílou je hudbymilovná EVA BŘEŠŤOVSKÁ


bubikova andrea 100x150 

Andrea Bubíková

Šelma, pobývající u nás už dlouhou dobu, se osvědčila v Batolátkách, rozumí focení i aromaterapii a myslí se sponzorskými dárečky nejen na Trojku, ale s krmením i na hladová zvířátka – býložravci v Zahradě ji mají rádi! Naše další kočka Nové Trojky a její dobrá víla je  Andrea Bubílková!

 dohnal karel 100x150

Karel Dohnal

Kočičí hrdina se občas objeví v místě plném žen a své vlastní ženě tak vydatně šlape na paty. Je zdatný ochutnavač vína, rozumí masu i vejcím, ale zdaleka nejvíc, jako pravému kocourovi,  mu sedí hraní si s malými kovovými míčky, k čemuž radou i praktickou pomocí vede celé Trojkové osazenstvo. Přivítejte dobrého vílu Karla Dohnala!

 drizhalova marie 100x150

Marie Dřízhalová

Tahle něžně půvabná, chytrá a všemi, kdo s ní přišli do styku oblíbená kočička je v Trojce už nějaký čas. Věnuje se dětem i dospělým a všichni jsou jejími nadšenými žáky. Miluje vodu a zachovává chladnou hlavu i v kritických situacích. Máme moc rádi kočičku a dobrou vílu Marušku Dřízhalovou!

 klomfarova magdalena 100x150

Magdaléna Klomfarová

Kočku, kterou uvítáme teď, nezná každý. Málokdo tak ví, že její činnost u nás je z velké části dobrovolnická. Je to kočka spolehlivá, obětavá a kjestli někdy místo zavrnění trochu zavrčí, tak jenom proto, že jí na její práci v Trojce a lidech okolo ní opravdu záleží. Vítáme mezi dobrými vílami opravdu vynikající kočku Nové Trojky Magdalenu Klomfarovou!

 manninen zuzana 100x150

Zuzana Manninen

Šelma a další dobrá víla Nové Trojky je šikovná a výkonná, praktická a spolehlivá. Vyskytuje se nejčastěji v herně, kde se zhostila mnohé ruční práce ve prospěch Trojkových akcí. Je to šikovní milovnice vína, korálků a ručních prací, parádní kočka a víla Zuzana Maninen.

 minhova martina 100x150

Martina Minhová

Tahle kočka, a možní spíš lvice, je pro Novou Trojku něco jako déšť pro zahrádku. I když nás nenavštěvuje každý den, každý její kontakt s námi je pro nás nejen přínosný, ale je nám také velmi milý. Její práce je tak užitečná, že jsme my rádi, že jí k ní můžeme trochu přispět. Přivítejme mezi námi dobrou vílu Nové Trojky Martinu Minhovou!

 rehackova petra 100x150

Petra Řeháčková

Kdyby se měla kočkovitost a užitečnost dobrých vil pro Trojku měřit, šelmička, která přijde nyní, by mohla být takového měření etalonem. Je naší formální i neformální poradkyní, záchranářkou, lektorkou, konzultantkou i účastnicí kurzů. Je trpělivá maminka a ještě trpělivější manželka, má krásný úsměv a dobrou náladu, záleží jí na druhých i na Trojce, je to zkrátka náš dlouholetý kočičí poklad. Jsme moc rádi, že ji máme a že je mezi námi i dneska – jedna z nejdobřejších vil, Petra Řeháčková!

 vlaskova petra 100x150

Petra Vlášková

Někdy se stane, že je někdo v Trojce relativně krátkou dobu a my máme pocit, že je s námi odjakživa. Praktická a pohotová, neokázalá, ale výkonná, s bystrým i uměleckým okem a hbitým jazykem, s vyrovnanou povahou i se sklonem k mírné extravaganci – zkrátka pravá šelma kočkovitá. Je to naše další dobrá víla Petra Vlášková.

 

 vlkova sarka 100x150

Šárka Vlková

Jestli je nějaká dobrá víla pravá kočka, tak je to tahle chytrá, usměvavá, spolehlivá a neuvěřitelně milá dobrovolnice. Byla všude – mrňouskové, batolátka, herna, tradiční akce, chodí na programy i do kurzů a je tak moc hodná na svá koťata, že jí to my ostatní syčící matky jen závidíme.  I když se tváří, že se u nás bude vyskytovat mnohem méně, protože práce volá, my doufáme, že s námi zůstane nejen v duchu. Kočka a dobrá víla Šárka Vlková!

 

Dobrými vílami Nové Trojky za rok 2013/2014 se stali:

 

hofmanova tereza 100x150 

Tereza Hofmanová

Spolehlivá a chytrá, objevila se v Nové Trojce jako deus ex machina a zůstává, aby obrovským potenciálem svých nápadů ohromovala celou kancelář. Úspěšnost nápadů realizovaných poté ohromuje širokou veřejnost. Je autorka idey cvičebních sobot a knižního bazaru, cvičitelka bodystylingu a dobrovolnice. Bohyní moudrosti, vítězství a statečnosti Athénou a zároveň Dobrou Vílou Nové Trojky je Tereza Hofmanová.

klepalova dana 100x150 

Dana Klepalová

Stejně jako ranní hvězda každý den, objevuje se tato dlouholetá dobrovolnice s železnou pravidelností na burze. Její zásluha je o to větší, že si na to také s železnou pravidelností bere dovolenou. Je z těch, které se nemusíte bát poprosit o pomoc.  Časně vstává ke svým oblíbeným (a ode dneška možná i okřídleným) ořům, je nesmírně chytrá, pečlivá, trpělivá, tolerantní, spolehlivá, věrná a cílevědomá. Bohyně ranních červánků Éós a dobrovolnice Nové Trojky Dana Klepalová.

 land catherine 100x150

Catherine Land

Šťastná náhoda k nám zavála z dalekých krajů další bohyni a skvělou ženu, která pro Novou Trojku hodně dělala a dělá. Navzdory svému jménu není ani trochu nestálá, naopak je spolehlivá a rozumná, obětavá a vlídná a my máme štěstí, že je s námi. Bývalá lektorka a současná dobrovolnice, bohyně štěstí Týché a Dobrá víla Nové Trojka Catherine Land.

 ondrouskova katka 100x150

Kateřina Ondroušková

Štíhlá a pružná lovkyně literárních nápadů symbolizuje v Nové Trojce aktivitu a oduševnělost. Tato svérázná, světlovlasá bohyně lovu a Měsíce zvládá s elegancí sobě vlastní péči o dvě neposedné děti, má dvě práce a svědomitě se stará o dvě zásadní aktivity v Nové Trojce: je naše kulturní referentka a šéfredaktorka časopisu Brepta. Bohyně Artemis a Dobrá Víla Nové Trojky Kateřina Ondroušková.

 sucha tereza 100x150

Tereza Suchá

Útlá černovláska, která mnoho let pomáhala spolehlivě a pravidelně v hernách, na burze i na Batolátkách a krásným zpěvem a úsměvem okouzlovala všechny přítomné ženy, muže i děti. Je naší vzdálenou bohyní lásky a krásy Afrodítou a zároveň Dobrou vílou Nové Trojky.

 pokorna hana 100x150

Hana Pokorná

Bohyně která je usměvavá, kreativní i pracovitá, starostlivá i bohémská, přítomná i mizející, štědrá i opatrná…. Dlouho už chodí do Nové Trojky a pomáhá nejen na Mrňouscích, ale i s výtvarnými a grafickými záležitostmi. Mnohabarevnou bohyní Iris dnešního večera a další Dobrou vílou Nové Trojky je bývalá grafička a současná dobrovolnice Nové Trojky Hanka Pokorná.

 valentova andrea 100x150

Andrea Valentová

Laskavá a neokázale spolehlivá, půvabná a usměvavá, oblíbená a každým ráda viděná je další z bohyň Nové Trojky. Pečuje v Nové Trojce o děti na batolátkách a v prázdninové školičce. Ochránkyní ohně, rodiny a domácnosti Hestií a Dobrá víla Nové Trojky je Andrea Valentová.

 schwarzbeckova marketa 100x150

Markéta Janoušková

Seznamte se se živlem, který jednou přišel do Trojky a už tu zůstal. S bohyní, která je veselá a radostná, její úsměv je z těch, bez kterých si to už v Trojce nedovedeme představit. Oplývá fantazií, zručností i praktičností zároveň, miluje tanec i činnosti výtvarné, je rozevlátá a zároveň to báječně umí s dětmi.  Seznamte se s  Můzou tance  Trépsichoré, Dobrou vílou Nové Trojky, lektorkou a dobrovolnicí Markétou Janouškovou.

 vencl josef 100x150

Josef Vencl

Pan kluk Nové Trojky, dlouhodobý lektor i dobrovolník, muž mnoha zájmů a dovedností. Jako nezlomný a všestranný Héfaistós vyrábí a pracuje s dětmi v Nové Trojce i mimo ni, nebojí se hrát divadlo ani hrát s míčem, zpívat a tančit, řezat a kovat, je zručný, sportovní, sečtělý, zkrátka – náš nepostradatelný Dobrý Víl roku … Josef Vencl.

 

 zeman anya 100x150

Ania Zeman

Tato bohyně se zjevuje a mizí na trojkovém nebi jako měsíc na nebi opravdovém. Je tajemná a přesto živelná, upovídaná a citlivá, křehká i drsná. Je studnicí různorodých aktivit a v Nové Trojce působí jako dlouholetá dobrovolnice a nově jako organizátorka cestovatelských pátků. Dobrou vílou Nové Trojky a bohyní měsíce Seléné je Ania Zeman.

 

Dobrými vílami Nové Trojky za rok 2012/2013 se stali:

 

novotni 

Květuše Novotná a Jiří Novotný

Vynikající pátrači, jejichž ostřížímu zraku nic neunikne. Opraví či předělají prakticky cokoliv, zajistí a dokonale připraví terén a navíc písemně vypracují detailní plán útoku se všemi variantami. V Nové Trojce jsou naprosto nepostradatelní.

lenka majkusova 

Lenka Majkusová

Nenápadně, leč nepřehlédnutelně půvabná a blondýna, která nejen ohlídá teritorium, ale i spolehlivě vypere cokoliv od ručníků po dolary a přitom vypadá jako úplně nevinná Mylady. Ale pozor na ni, velmi nebezpečně dovede všechny přítomné omámit svou milou povahou a líbezným úsměvem.

 bara hudiova

Bára Hudiová

Na jemnou prácičku, například zašití mikrofonu do podoby šperku zdánlivě vypadajícího jako kulička, je tu další členka týmu dobrých vil. Ale zdání klame, tato žena tvrdě trénuje a její kondice prudce vzrůstá. Budeme s ní moci počítat do první linie bojového nasazení.

 jana pfauserova

Jana Pfauserová

Dochvilná, nápadně nenápadná, hovorná i mlčenlivá, oblečená i neoblečená, žena jedné i více tváří je naše další expertka. Jako zeměměřička přesně řekne, kde bude nejlépe nastražit past, s nepřítelem si dá pivo a pak ho zcela omámeného opije rohlíkem a posílena cvičením pilates jej zcela zlikviduje.

 stepanka illichova100x150

Štěpánka Illichová

Tato osoba je na první pohled trochu tajnosnubná. Jejímu pohledu naopak nic nezůstane utajeno a nic také neunikne její energické aktivitě a vylepšením. Na nic se nemusí ptát, všechno jí jde od ruky, výkonnostně zastane tři takové agentky. Kdo si ji na pár týdnů vezme na zkušenou, už bez ní nebude moci být.

 jan ruzicka

Jan Růžička

Cizokrajně vyhlížející, leč s českou kotlinou důvěrně obeznámený agent – běžec se výborně se vyzná v terénu, je vytrvalý jako vidloroh, rychlý jako gepard a obratný jako opice. Dovede motivovat tým k netušeným výkonům, tváře se přitom jako neviňátko. Jeho ostrovtip navíc dostane každou trojkovou bondgirl do kolen.

 iva baresova100x150

Iva Barešová

Tato osoba je smršť, uragán, vichřice! Kudy se prožene, všichni stojí v pozoru a radostně ji vítají. Její rozlet, fyzická zdatnost, verva a nadšení strhne každého. Je středem pozornosti. Ale nemylte se, je to ve skutečnosti expertka na čísla a účty, která udělá rozpočet a zbaví vás nutnosti platit daně (i komukoliv jinému), jen to fikne.

 lenka krenkova

Lenka Krenková

Éterická a drobná dlouhovláska má výdrž horské antilopy a přitom je ohebná jako proutek, protáhne se klíčovou dírkou, schová se do krabice od pralinek a zároveň ukočíruje celou armádu malých tanečnic. Potřebujete-li získat dámu na pohled křehkou, ve skutečnosti však ráznou a rozhodnou, schopnou bezchybných výkonů, je tu.

 radim prochazka

Radim Procházka

Na pohled obyčejný taťka několika dětí a chlapík v tričku je ve skutečnosti naše největší eso v rukávu. Dovede zmanipulovat, koho si jen zamane. Vyrobí hmatatelné důkazy o čemkoliv a na kohokoliv, svou magií ovládne každý zatemnělý prostor a obratnou ekvilibristikou s realitou dokáže, že se nepřítel nakonec cítí úplně zmaten a poražen.

 stepanka nikodymova

Štěpánka Nikodymová

Agentka, jež stojí za vším, všechno dovede, dokonce i ukecat Asiata v tržnici k výměně zboží, je šedou eminencí mnoha trojkových aktivit. Je to tvůrkyně imaginací, gejzír nápadů, hledačka pokladů, bez které už nikdy nedáme ani ránu.

 

Dobrými vílami Nové Trojky za rok 2011/2012 se stali:

zuzka jezkova 

Zuzka Ježková

Žena krásná, inteligentní, s trochou tajemství ve tváři, která má mnohými obdivovanou a pro mnohé nepochopitelnou schopnost vidět v textu každou chybičku. Obětavě se zabývá korekturami Brepty i jiných novotrojkových tiskovin a skvěle ovládá i burzovní sčítačku.

janka ruzickova

Janka Růžičková

Jestli lze někoho nazvat andělem, pak tuto ženu (vlastně i jejího muže, když se to vezme zeširoka). Pomáhá nejen Nové Trojce, ale i Nedoklubku – je chytrá, šikovná a ještě ke všemu neskutečně milá. Pro Novou Trojku opravdu nepostradatelná.

marketa vlasakova

Markéta Vlasáková

Další je žena, která je Nové Trojce opravdu úplně nejblíž. Minimálně co se bydliště týče. Je nenápadná, ale o to víc pomáhá – při tradičních akcích, v odpolední herně. Do budoucna se stane součástí Mrňouskovského týmu. Těšíme se!

marika pithartova

Marika Pithartová

Největší trojková odbornice na miminkovské záležitosti – vázání a nošení dětí v šátku, látkové pleny, kojení. Navíc je ochotna v těchto věcech ostatním i poradit, když je potřeba. Stejně jako s Markétou Vlasákovou se i s Marikou budeme od září setkávat u Mrňousků. Bohužel tady s námi dnes není, proto prosím Mílu jako koordinátorku dobrovolníků, aby za ní ocenění převzala.

Andrea Dohnalová

Andrea Dohnalová

Této ženě nic nevymaže úsměv z tváře a ona vše (a že toho není málo) zvládá s francouzským šarmem – asi proto, že Francii má ráda a její řeč bravurně ovládá. Kromě Nové Trojky nabíjí optimismem i maminky nedonošených dětí v rámci Nedoklubka.

ivana kucerova

Ivanka Kučerová

Tato žena má kromě jiného i velmi sexy mozek. Pro Novou Trojku naprosto nepostradatelný. Je to žena mnoha tváří – finanční ředitelka, účetní, hasička, novopečená dvojnásobná maminka a náš excelovský guru…

hanka hemerkova

Hanka Hemerková

Další Dobrá víla se dlouho tvářila, že s námi nechce mít nic moc společného. Seděla vždy ve velké herně u stolu, četla si knihu a k dobrovolnictví se nám upsat nechtěla a nechtěla. Dopadlo to tak, že s námi již celý rok pracuje, a to naprosto skvěle. Pokud potřebujete cokoliv sehnat, obraťte se s důvěrou na ní.

venda cerny

Venda Černý

A konečně také jeden muž. Stojí trochu v pozadí, jednak to tak má rád, jednak je v Nové Trojce trochu ve stínu své energické a nepřehlédnutelné ženy. Jeho význam pro Novou Trojku je však obrovský. I když se často tváří, že mu hrozně lezeme na nervy, já ho podezřívám, že nás má docela rád. Nakupuje pro nás, peče nejlepší řízky na světě, řeže obětavě kokosové ořechy, když je třeba a navíc mnohým z nás poskytuje často útočiště ve svém skvělém baru.

kamila padecka

Kamila Pádecká

Další dobrá víla je instituce, a to MHMP. Podporuje nás i ve finančně ne příliš snadných dobách a dává nám tím najevo, že snad pro město Prahu děláme práci, která je potřebná. Je zastoupená zde přítomnou osobou paní Kamilou Pádeckou, kterou mám tu čest znát osobně a občas s ní spolupracovat. Je to žena, kterou evidentně její práce a rodinná politika zajímá a já můžu jen dodat, že je to opravdu vidět.

veronika drdlova

Veronika Drdlová

Veronika je žena krásná, atraktivní s tělem bohyně. K tomu všemu je ovšem také milá, pracovitá a neskutečně šikovná. Náušnice a šperky vůbec, kterými se zdobí, jsou v Nové Trojce už legendou. V letošním roce byla součástí mrňouskovského týmu.

 

Dobrými vílami Nové Trojky za rok 2010/2011 se stali:

vladka_cermakova.jpg

Vlaďka Čermáková

Krásná a sportovně nadaná lektorka i dobrovolnice, lektorka zničujícího bodystylingu, členka mrňouskovského týmu, keškolovkyně a vůbec všestranně nepostradatelná osobnost Nové Trojky, která levou zadní praktikuje pozitivní rodičovství a ani o tom neví.

pavla_dydovicova.jpg

Pavla Dydovičová

Vždy šmrncovní dobrovolnice, věrná dlouhé roky pondělnímu odpoledni, šikovná a odvážná tvůrkyně šitých doplňků v Trojce, vedoucí odpoledního keramického ateliéru a šicího semináře pro dobrovolníky, čarodějná kouzelnice s kuličkami.

alice_chamradova.jpg

Alice Chamrádová

Nyní vinou zlořečených odborářů od Trojky odříznutá dlouholetá psychologická podpora týmu i dobrovolníků, lektorka seminářů jak přežít střet rolí zaměstnané ženy, matky a partnerky a v neposlední řadě pravidelná účastnice vánočního vázání věnců a burzy, psycholožka a personalistka.

edita_janeckova.jpg

Edita Janečková

Na poslední chvíli, těsně před jejím nástupem do role radní našeho občanského sdružení, udělujeme titul Dobrá Víla té nejdobřejší osobnosti, na jejíž obětavou, úctyhodnou a profesionální práci pro Novou Trojku na poli vnějším i vnitřním občas jen v tichém obdivu a úžasu zíráme.

eva_kadleckova.jpg

Eva Kadlečková

Nejskvělejší z trojkových čarodějnic, spolehlivá úterní dopolední služba – věnuje čas Trojce v den, kdy se kreativita přesouvá spíše do teorie než praxe a probíhají besedy a semináře, která zvládá v pohodě kdy je veliký šrumec, skvělá v práci s drátkem i háčkem.

petra_kupkova.jpg

Petra Kupková

Zahradní Dobrá Víla, květinová konzultantka, aranžérská trenérka, sportem trénovaná členka mrňouskovského týmu, jedna z nejšikovnějších a nejkreativnějších dobrovolnic, předskokana dalších dobrých vil z celé její rodiny.

jiri_matusek.jpg

Jiří Matušek

Pan místostarosta Prahy 3, jehož zásluhou u nás ve školkách není taková nouze o místa jako jinde, který svou energii a sílu věnuje nejen zdravotnictví, školství a sportu, ale i neziskovým organizacím, spolupracovník Nové Trojky na poli budování komunity a dobrého života na Praze 3.

simon_prokop.jpg

Šimon Prokop

Nyní nepřítomný, ale přesto v duchu s námi – dlouhodobý lektor hry na kytaru, spolehlivý a flexibilní, kreativní a přesný, talentovaný a pracovitý, jeden z nejoblíbenějších mužů Nové Trojky, vynikající tanečník, dobrovolný muzikant, ba dokonce, jak jste mohli slyšet na koncertě kurzů, odvážný zpěvák – Šimon, ač právě v Pobaltí, je prostě náš.

kristina_rudisova.jpg

Kristina Rudišová

Nejmladší dobrovolnice, nejkrásnější čarodějnice, sprejerka oficiálních trojkových tagů, vynikající pomocnice při mnoha tradičních akcích, oblíbenkyně trojkových dětí, oblíbenkyně týmu, budoucí filmařka a trojková výtvarnice, naděje Nové Trojky.

IC Zahrada

Spřátelená organizace, se kterou Nová Trojka spolupracuje téměř od svých začátků; spolupracovník při akcích pro veřejnost a komunitu, chovatel koz, vynikající partner Nové Trojky v práci pro Prahu 3.

 

Dobrými vílami Nové Trojky za rok 2009/2010 se stali:

Karin Adámková Karin Adámková

Dlouhodobá lektorka cvičení pro dospělé. Jako dobrovolnice zastávala zejména služby na odpoledních i dopoledních hernách. I po návratu do práce je pro Novou Trojku stále nepostradatelná jako spolehlivá spolupracovnice.

Marek Benda

Marek Benda

Jako člen zastupitelstva Prahy 3 pro oblast neziskového sektoru udělal obrovský a obdivuhodný kus práce nejen pro Novou Trojku, ale i pro další neziskovky z Prahy 3.

Martina Pojarová

Martina Pojarová

Zakladatelka Nové Trojky, ředitelka, která to, co Trojka nyní je, vydupala s týmem několika málo spolupracovnic ze země, srdce, které pro Trojku hoří i v cizině… nikdo jiný si titul Dobrá Víla nezaslouží víc.

Martin Řeháček

Martin Řeháček

Dobrovolník a nově správce počítačové sítě v Nové Trojce. Záběr dobrovolných činností tohoto oceněného je široký: svatý Martin, tatínek dobrovolník z nedělní herny, divadelník, matador tradičních akcí, zpěvák na programu Batolátka…

Jan Šikl Jan Šikl

Supervizor, který tým Nové Trojky provázel od jeho prvního setkání. Po letech spolupráce s týmem zůstává jako supervizor pro individuální konzultace. Jeho podpora, čas, který s námi strávil a pomoc při řešení našich problémů jsou pro nás nezapomenutelné a velmi cenné.

Kristýna Šubrtová

Kristýna Šubrtová

Dobrá víla i dobrá duše Nové Trojky. Dobrovolnice – členka týmu Batolátka, hlídací služba, záskok v recepci, pomocnice na tradičních akcích. Její hlavní devizou je naprostá spolehlivost.

Jana Švejdová Jana Švejdová

Dlouhodobě s Novou Trojkou spolupracovala jako dobrovolnice i lektorka. Vedla program Batolátka, výtvarný kurz pro malé děti i odborné semináře pro lektory. Jako amatérská divadelnice, členka souboru Antonín D.S. pro Trojku i hrála nestandardní divadelní představení.

Gábina Urbánková Gábina Urbánková

Jedna z prvních spolupracovnic a zaměstnankyň, první provozní, fundraiserka, starala se o propagaci Nové Trojky. Přinesla do Trojky svůj profesionální i citlivý pohled na svět.

Daniela Volejníková

Daniela Volejníková

Zakladatelka Nové Trojky, autorka dobrovolnického projektu, autorka koncepcí mnoha programů Nové Trojky, lektorka kurzů pro děti, která mnoho let vytvářela jedinečnou atmosféru Nové Trojky.

MARTIN ZELENKA Martin Zelenka

Manažer a v oblasti byznysu a reklamy se pohybující odborník na ziskový sektor Novou Trojku zcela nezištně a velkoryse podporuje prakticky a hmotně – velkoplošné tisky jsou zde jen jeho zásluhou.

Další ročníky:

2008/2009

zuzka_sadilkova.jpg

Zuzana Sadílková

Usměvavá, vždycky milá, nikoho tu nezklame, Emička a Miki jsou s ní, Zuzana se jmenuje!

Usměvavá a milá dobrovolnice a lektorka, která pomůže vždycky a nezklame nikdy.

eva_prochazkova.jpg

Eva Procházková

Je v Trojce už hodně dlouho, keramiku miluje, čtyři děti s sebou vodí a Eva se jmenuje!

Dlouholetá dobrovolnice a lektorka, jedna ze stabilních hvězd Nové Trojky.

magda_dvorakova.jpg

Magda Dvořáková

Zajímavá, nápaditá, šikovná a odvážná – taková je naše Magda, v keramice schovaná.

Spolehlivá a nápaditá výtvarnice, která se s opravdovým zaujetím stará (nejen) o děti z AVT a Nové Trojce účinně, aktivně a ochotně pomůže, kdykoliv je potřeba.

helena_kovarova.jpg

Helena Kovářová

I kdyby snad venku lilo, ve středu se nebojím, slunce totiž do Heleny pokaždé se převtělí!

Dobrovolnice a výborná organizátorka s věčně dobrou náladou.

dana_vydrova.jpg

Dana Vydrová

Půvabná a veselá je, přišla k nám už před lety, vídáme ji tu moc rádi a věnčíme ji květy.

Dlouhodobá dobrovolnice, která toto ocenění dostává za věrnost, úsměv a laskavost.

klima.jpg Petr Klíma

Náš průvodce od začátku, kterého vždy poslechnem, jeho rady vážně berem, než zas něco po*erem (provedem, no…)

Pan ředitel z pedagogicko psychologické poradny, jehož dlouhodobá podpora pro N3 a hlavně její tým znamená víc, než si možná sám myslí.

janecek.jpg Vlasta Janeček

Statečný muž mezi námi - nebál se jít do herny, za to nyní přede všemi věnčíme ho kytkami!

Dobrovolník, který stál u zrodu nedělních heren, nebojí se přijít ani jindy a statečně se chopil zalévání zahrádky.

leonka.jpg Leona Poletínová

Její úsměv nejhezčí je, jaký jste kdy viděli, když k nám přišla, že je naše, hned jsme všichni věděli.

Naše milá koordinátorka dobrovolníků, dobrá víla mateřského centra, členka týmu s nejkrásnějším úsměvem na světě, maminka tří kluků, naše nepostradatelná kolegyně, kterou budeme moc postrádat.

mila_kramna.jpg

Míla Kramná

Jako hvězda zazářila, jak stálice zůstává,velký dík jí za to patří a věneček dostává.

Naše kolegyně, bývalá koordinátorka mateřského centra, milá a chytrá, praktická a účinně pomáhající nyní dobrovolnice s obrovským potenciálem.

kamila.jpg Kamila Matějková

U všeho ji můžeš najít, všechno zvládne levou zadní, nenechá nás chvíli v klidu, zaslouží si Dobrou vílu!

Neuvěřitelně výkonná, aktivní, pozitivní, praktická a odvážná, nepostradatelná smršť, která pro Trojku hodně znamená.

dobra_vila_tablo-2.jpg2007/2008

Pavla Matásková, Anička Grosmanová, Jana Grosmanová, Jaroslav Kurzweil, Alenka Bartošová, Martina Matušková, Nina Benešová, Vladimír Holzknecht (Virgilio s.r.o.), Audit Plus s.r.o., Vít Vokrouhlík

dobra_vila_tablo-1.jpg2006/2007

Mirka Černá, Madla Zelenková, Štěpánka Adamsová, Alena Svobodová, Irena Rubešová, Petr Hájek, Jana Kratochvílová, Zuzka Geroová, Mario Gero, Sunysoft s.r.o., MPSV

dobra_vila_2007_2008.jpg2005/2006

Jirka Volejník, Romana Balcarová, Pavla Pospíšilová, Markéta Strouhalová, Jana Kuntová, Táňa le Moigne , Markéta Vokrouhlíková, Milena Kozumplíková, Jiří Zdenko, Šárka Oplová


aaa79d66-80fb-4a1f-8158-5cee8b6e6f3c 4d849ad8-cfae-4153-b0a0-0b47cb864b1d 524578e4-a294-48a6-9e24-e06d55112c12 Přátelský,
bezpečný
a inspirativní
prostor
pro celou
rodinu